STRÁNKA POUŽÍVÁ SOUBORY COOKIES PRO ZKVALITNĚNÍ SLUŽEB V SOULADU S OCHRANA OSOBNÍCH ÚDAJŮ. MŮŽETE DEFINOVAT PODMÍNKY PRO UKLÁDÁNÍ NEBO PŘÍSTUP K SOUBORŮM COOKIES VE VAŠEM PROHLÍŽEČI NEBO V NASTAVENÍ SLUŽBY.

Odmítnout vše můžete zde.

 

 
Kontakty

Kontakty


V případě jakéhokoliv dotazu k produktům nebo k objednávce nás neváhejte kontaktovat prostřednictvím e-mailu, kontaktního formuláře nebo uvedených telefonních čísel.

 

Pevná linka:

Kamenná prodejna & E-shop

MOTOJELÍNEK.CZ
Santražiny 5342
76001 Zlín, Česká republika

Provozovatel:

Jan Jelínek
IČ: 65360559
DIČ: CZ7610234148

 Otevírací doba:

Pondělí až pátek

9:00h - 11:30h

12:30h - 16:00h


E-mail:

V případě, že máte jakýkoliv dotaz nebo přání, kontaktujte nás prosím na:
info@motojelinek.cz

Pokud je s Vaší objednávkou něco v nepořádku využijte prosím tento e-mail. Pokusíme se dát vše do pořádku v nejkratší možné době.
reklamace@motojelinek.cz


Telefonní kontakt:

Mobil:

+420 731 904 577

Pevná linka:

+420 572 587 406

Vzhledem k obsluze zákazníků v naší kamenné prodejně nejsme schopni odbavit veškeré telefonické dotazy. V případě, že se nedovoláte, obraťte se na e-mail: info@motojelinek.cz

Děkujeme za pochopení

 

Způsob objednávky

Objednávku lze provést pouze přes e-shop www.MOTOJELINEK.CZ. Objednávky v jiné formě (telefonicky nebo e-mailem) nejsme schopni vzhledem k množtví objednávek příjmout a zpracovat.


Slučování objednávek:

Slučování větších objednávek není z technických a kapacitních důvodu možné!

V případě, že chcete do objednávky NĚCO MÁLO PŘIDAT (do 10 produktů), vytvořte si prosím NOVOU OBJEDNÁVKU na našem e-shopu. Do poznámky uveďte prosím informaci o sloučení objednávky, případně připište její číslo. E-mail kontrolujeme pouze několikrát denně.

Do objednávky je možné přidat maximálně 10 produktů za předpokladu, že objednávka není ještě připravena k expedici a zásilka nevyžaduje přebalení celé objednávky. V jiném případě budou objednávky odeslány jednotlivě za poštovné dle ceníku.

Děkujeme za pochopení

MOTOJELÍNEK.CZ

 


Sociální sítě:

www.facebook.com/motojelinek

 

Kudy k nám?